Tradiční přírodní olej s vysokým podílem borového téru určený pro ošetření dřeva v exteriéru.

PŘIROZENÁ OCHRANA DŘEVA

Dřevo je živý materiál, který vyžaduje údržbu. Některé dřeviny vyžadují náročnější, zatímco jiné vyžadují méně náročnou údržbu. Jisté je, že pravděpodobně vyschnou, hnijí nebo plísnvý, pokud nejsou řádně chráněny.

Nabízíme široký sortiment výrobků na ochranu dřeva, které poskytují vašemu dřevěnému povrchu vynikající ochranu dřeva. Při ošetřování dřeva jedním z našich produktů přinášíte látky, které dřevo přirozeně používá k boji proti napadení škůdci, plísněmi a houbami. Borovicový dehet, neboli tér, poskytuje impregnaci struktury dřeva, která zabraňuje pronikání vody do dřeva, což ztěžuje vznik hub a plísňí. Tímto způsobem je dřevo také chráněno před vysycháním a popraskáním. Nádherná vůně, která časem zmizí, odhaluje, že jste dřevo ošetřili vlastní přirozenou ochranou dřeva.

Vikingové byli jedni z prvních, kdo objevil fantastické vlastnosti téru, který se používal k ochraně jejich lodí a budov před hnilobou. Díky tomu jsme se s PINNER rozhodli propojit skvělé impregnační vlastnosti borového téru s moderními barvami a architekturou.

Využití pro

Dřevěné terasy


Zahradní nábytek

Dřevěné konstrukce

(ploty,pergoly,dětské hřiště)

Dřevěné fasády

Leták ke stažení.