PINNER Mýdlo z borového téru


Borové mýdlo se používá pro uklidňující léčbu kožních onemocnění, jako je ekzém a psoriáza. To je také vhodné pro zmírňování svědění způsobené kousnutím hmyzu.

Čtyřicetiletý Clinton Boyd si vzpomíná na letní návštěvy severní Karolíny, kde strávil léto na farmě svého prarodiče. "Vzpomínám si, že jsem byl vděčný za masku a mýdlo z borovicového dehtu, kterou mi udělala babička. Během těch horkých letních měsíců pomohli udržet spoustu hemžécích komárů pryč ode mě. "

Boyd si vzpomíná, že na farmě bylo více použivání borového dehtu než k léčivému použití. "Borový dehet byl používán ve veterinární medicíně k léčbě pro skoty a kuřata. Používala se v lékařských aplikována jako léčba pro různé nemoci kůže. "

Dnes má borovicový dehet širokou škálu aplikací - od námořních použití, léčivých použití až po výrobu mýdel - a byl to skvělý výdělek peněz v období po nezávislosti Spojených států.

Hlavním přísadou borového dehtového mýdla, borového dehtu, je lepkavá látka, která je výsledkem spalování borovice. Historik Thomas Gamble, odborník na historii, výrobu a distribuci a spotřebu borového dehtu, napsal o původu. Společnost Gamble zaznamenává použití borového dehtu pocházejícího ze Skandinávie a používala se jako konzervační prostředek k ochraně dřeva před drsnými severskými podmínkami, stejně jako na skluznici dřevěných lyží.

To se později stalo důležitým vývozem z amerických kolonií, protože mnoho oblastí bylo pokryto borovými lesy. Severní Karolína a Jižní Karolína byli dva hlavními americkými vývozci. Lana a vybavení lodí byly utěsněny borovým dechem, aby se zabránilo hnilobě z drsných podmínek a vystavení mořské vodě. Britští námořníci byli z tohoto důvodu přezdíváni jako "dechtouni". Borovicový dehet se používá na rukojeti baseballových pálek, protože lepivost látky podporuje netřepení.

Mýdlo z borového téru: Výhody a využití

Mýdlo z borovicového dehtu je přirozené mýdlo, které je již dávno oblíbené pro jeho léčivé přínosy při léčbě kožních onemocnění a léčbě lupů, svíčky a přírodního a organického mýdla, podle Jim Champion. Šampión vysvětluje, že borový dehet a borový olej mají silný piniový pach, když je kombinován s jinými vonnými oleji a esenciálními oleji pro použití na těle. "Má antibakteriální a antifungální vlastnosti a je užitečné uklidní a léčí příznaky jedovatého břečťanu a dubu."

Pampové mýdlo, je také používáno k léčbě kožních onemocnění, jako je ekzém a psoriáza, a zmírňuje svědění. Navíc, říká, že je to běžná přísada v šamponu a používá se k léčbě zánětu a svědění pokožky hlavy způsobené lupinami.Traditional Use in Soap

Tradiční použití v mýdla

"Borovicový dehet je běžnou složkou mýdla, která trvá stovky let. To je ještě dnes používáno, zejména v přírodních mýdlech a organických mýdlech, "poznamenává Champion.

"Mýdlo z borového dehtu je vyvráceno, že dráždí některé lidi, ale tuky a jiné oleje nalezené v mýdle zředí borový dehet a borovicový olej, takže nezpůsobuje podráždění" osvětluje Champion.

Mýdlo z uhelného dehtu a černé mýdlo, definované společností Champion jako velmi odlišný produkt s podobnými úpravami a výsledky kůže, vyrobené z uhelného dehtu a používané k léčbě lupů, zabíjení vší a ošetření podobných kožních podmínek. Mýdlo z borového dehtu a černé mýdlo nejsou stejný výrobek, ale nabízejí podobné využití, vysvětluje šampion, který poznamenává, že mokrý černouhelný mýdlový zápach může být maskovaný esenciálními oleji. "

Vzhledem k tomu, že mýdlo z borového dehtu má antifungální a antimikrobiální vlastnosti, Champion se domnívá, že je vnímán jako účinný způsob léčby některých bakteriálních a plísňových infekcí, jako například nohy sportovce nebo jiné svědění. To je také běžně užívané lidmi k léčbě nepříjemných pachů nohou nebo podpaží.

Clinton Boyd, když zvažuje současné přínosy mýdla z borového dehtu, říká, že stále používá mýdlo z borového dehtu a užívá si čerstvé borovicové vůně, která je od mládí udržována.

PINNER Mýdlo

Borové mýdlo se používá pro uklidňující léčbu kožních onemocnění, jako je ekzém a psoriáza. To je také vhodné pro zmírňování svědění způsobené kousnutím hmyzu.